Uprava za potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju

Adresa: Ulica grada Vukovara 78, 10000 Zagreb
 
  • Željka Gudelj-Velaga, ravnateljica Uprave
Tel: 01/6408-100
e-mail: uprava.ruralnirazvoj@mps.hr 

Sektor za programsko upravljanje
  • Sanja Krnić Bastać, načelnica Sektora
Tel: 01/6408 141
e-mail: sanja.krnic@mps.hr
 
Služba za financijsko upravljanje i kontrolu
  • Bernardica Bošnjak, voditeljica Službe
Tel: 01/6408 135
e-mail: bernardica.bosnjak@mps.hr
 
Odjel za financijsko upravljanje i kontrolu
  • Mate Majić, voditelj Odjela
Tel: 01/6408 137
e-mail: mate.majic@mps.hr

Odjel za izvještavanje
  • Maja Ljubetić, voditeljica Odjela
Tel: 01/6408 120
e-mail: maja.ljubetic@mps.hr
 
Odjel za praćenje i vrednovanje
  • Ranko Glumac, voditelj Odjela
Tel: 01/6408 136
e-mail: ranko.glumac@mps.hr

Služba za financijske instrumente i tehničku pomoć
  • Vedrana Mikić, voditeljica Službe
Tel: 01/6384 427 
e-mail: vedrana.mikic@mps.hr
 
Odjel za financijske instrumente
  • Marko Boljat, voditelj Odjela
Tel: 01/6408 138
e-mail: marko.boljat@mps.hr
 
Odjel za koordinaciju korištenja tehničke pomoći
  • Zrinka Zorko, voditeljica Odjela
Tel: 01/6408 123
e-mail: zrinka.zorko@mps.hr
 
Služba za programsku promociju
  • Marija Čupić, voditeljica Službe
Tel: 01/6408 142
e-mail: marija.cupic@mps.hr
 
Odjel za razvoj promotivnih alata i ruralnu mrežu
  • Zorana-Ana Cetinić-Frankos, voditeljica Odjela
Tel: 01/6408 145
e-mail: zorana.cetinic@mps.hr
 
Odjel za provedbu promotivnih aktivnosti
  • Jelena Kraljević, voditeljica Odjela
Tel: 01/6408 143
e-mail: jelena.kraljevic@mps.hr
 
Sektor za izravna plaćanja i potpore za klimu i okoliš
  • Zdenka Berak, načelnica Sektora
Tel: 01/6408 106
e-mail: zdenka.berak@mps.hr
 
Služba za izravna plaćanja
  • voditelj/ica Službe
 
Odjel za proizvodno nevezana plaćanja
  • Ines Pohajda, voditeljica Odjela
Tel: 01/6408 132
e-mail: ines.pohajda@mps.hr
 
Odjel za proizvodno vezana plaćanja
  • Marijana Puljiz, voditeljica Odjela
Tel: 01/6408 121
e-mail: marijana.puljiz@mps.hr
 
Služba za potpore u području klime i okoliša
  • Željko Crnojević, voditelj Službe
Tel: 01/6408 125
e-mail: zeljko.crnojevic@mps.hr

Odjel za okolišno prihvatljivu poljoprivredu i područja s ograničenjima
  • Gordana Gorupić Šarić, voditeljica Odjela
Tel: 01/6408 130
e-mail: gordana.g-saric@mps.hr
 
Odjel za prilagodbu klimatskim promjenama
  • Andreja Čakija, voditeljica Odjela
Tel: 01/6408 115
e-mail: andreja.cakija@mps.hr
 
Sektor za provedbu mjera ruralnog razvoja
  • dr. sc. Silvio Šimon, načelnik Sektora
Tel:
e-mail: silvio.simon@mps.hr
 
Služba za razvoj konkurentnosti poljoprivrede i šumarstva
  • Lana Bačura, voditeljica Službe
Tel: 01/6408 118
e-mail: lana.bacura@mps.hr
 
Odjel za razvoj konkurentnosti poljoprivrede i šumarstva
  • Andrea Laklija, voditeljica Odjela
Tel: 01/6473 109
e-mail: andrea.laklija@mps.hr

Odjel za razvoj poljoprivrednih gospodarstava i razvoj poslovanja
  • Robertina Vučković, voditeljica Odjela
Tel: 01/6408 114
e-mail: robertina.vuckovic@mps.hr
 
Služba za razvoj lokalne zajednice
  • Ivan Ciprijan, voditelj Službe
Tel: 01/6408 111
e-mail: ivan.ciprijan@mps.hr

Odjel za ruralnu infrastrukturu
  • Ivana Ozretić, voditeljica Odjela
Tel: 6408 110
e-mail: ivana.ozretic@mps.hr
 
Odjel za LEADER i EIP
  •  voditelj/ica Odjela

 
Služba za državne potpore u poljoprivredi
  • Biljana Požgaj Rubinić, voditeljica Službe
Tel: 01/6473 071
e-mail: biljana@mps.hr