Uprava šumarstva, lovstva i drvne industrije

Adresa: Planinska 2a, 10000 Zagreb
 
  • dr.sc. Renata Ojurović, ravnateljica
Tel: 01/6443-210
Fax: 01/6443-291
uprava.sumarstva@mps.hr

Sektor šumarstva
  • Tomislav Čeko, Načelnik sektora
e-mail: tomislav.ceko@mps.hr
Tel.: 01/6443 273

Služba za upravljanje šumama
  • Tomislav Hermešćec, Voditelj službe
E mail: tomislav.hermescec@mps.hr
Tel.: 01/6443 283

Odjel za uređivanje šuma
  • Igor Hasl, Voditelj odjela
E mail: igor.hasl@mps.hr
Tel.: 01/6443 206

Odjel za upravljanje šumama i šumskim zamljištima
  • radno mjesto nije popunjeno

Odjel za gospodarenje i inventarizaciju šuma
  • Ivica Matoc, Voditelj odjela
E mail: ivica.matoc@mps.hr
Tel.: 01/6443 282

Odjel za provedbu raspolaganja šumama i šumskim zemljištima
  • Maja Kralj, Voditeljica odjela
E mail: maja.kralj@mps.hr
Tel.: 01/6443 285

Služba za zaštitu šuma, EU fondove i međunarodnu suradnju u šumarstvu
  • Miljenko Dešković,Voditelj službe
E mail: miljenko.deskovic@mps.hr
Tel.: 01/6443 268
 
Odjel za EU fondove i programe u šumarstvu
  • Goran Gregurović, Voditelj odjela
E mail: goran.gregurovic@mps.hr
Tel.: 01/6443 217
 
Odjel za međunarodne obveze u šumarstvu
  • Srećko Juričić,Voditelj odjela
E mail: srecko.juricic@mps.hr
Tel.: 01/6443 274

Služba za provedbu programa općekorisnih funkcija šuma
  • Sanja Bervida,Voditelj službe
E mail: sanja.bervida@mps.hr
Tel.: 01/6443 237

Sektor lovstva
  • Dunja Đurinac,Načelnica sektora
E mail: dunja.djurinac@mps.hr
Tel.: 01/6443 234
 
Služba za gospodarenje s lovištima i divljači
  • Tomislav Žuglić, Voditelj službe
E mail: tomislav.zuglic@mps.hr
Tel.: 01/6443 249

Sektor za preradu drva i proizvodnju namještaja

Služba za preradu drva
  • Zlatko Benković, Voditelj službe
E mail: zlatko.benkovic@mps.hr
Tel.: 01/6443 275
 
Služba za proizvodnju namještaja
  • Natalija Balen,Voditeljica službe
E mail: natalija.balen@mps.hr
Tel.: 01/6443 253
 
Sektor za šume privatnih šumoposjednika
  • Robert Ojurović, Načelnik sektora
E mail: robert.ojurovic@mps.hr
Tel.: 01/4844 218

Služba za unaprjeđenje šuma privatnih šumoposjednika
  • Miroslav Đurik, Voditelj službe
E mail: miroslav.durik@mps.hr
Tel.: 01/6443 733

Odjel za unaprjeđenje šuma – područna jedinica Čakovec
  • Mario Vlašić, Voditelj odjela
E mail: mario.vlasic@mps.hr
Tel.: 040 373 370
 
Odjel za unaprjeđenje šuma – područna jedinica Delnice
  • Maja Bukovac, Voditeljica odjela
E mail: maja.bukovac@mps.hr
Tel.: 051 813 186
 
Odjel za unaprjeđenje šuma – područna jedinica Gospić
  • Marko Rukavina,Voditelj odjela
E mail: marko.rukavina1@mps.hr
Tel.: 053 629 618
 
Odjel za unaprjeđenje šuma – područna jedinica Virovitica
  • Davor Jakupec,Voditelj odjela
E mail: davor.jakupec@mps.hr
Tel.: 033 556 033
 
Odjel za unaprjeđenje šuma – područna jedinica Zagreb
  • Goran Smolčec,Voditelj odjela
E mail: goran.smolcec@mps.hr
Tel.: 01/6329 753
 
Služba za planiranje u šumama privatnih šumoposjednika
  • Tomislav Meštrović, Voditelj službe
E mail: tomislav.mestrovic@mps.hr
Tel.: 01/6329 734
 
Odjel za planiranje i šumsku infrastrukturu
  • Nikola Sever, Voditelj odjela
E mail: nikola.sever@mps.hr
Tel.: 01/4841 246
 
Odjel za zaštitu šuma i savjetodavni rad
  • Blanka Genjga, Voditeljica odjela
E mail: blanka.genjga@mps.hr
Tel.: 01/4844 220